حفظ محرمیت

___________

اطلاعات مشتریان همیشه پیش ما محفوظ بوده و خواهد ماند. به دلیل حساسیت بالای کار، ما هرگز اکانت شما را به عنوان نمونه ی کار انجام شده به دیگران معرفی نمی کنیم.

بهترین قیمت

___________

به دلیل بالا بودن قدرت سرورها و کاهش هزینه های تمام شده، قیمت های ما بسیار مناسب می باشند. تلاش ما بر این است که شما بتوانید با بهترین قیمت در شبکه های اجتماعی رشد کنید. به دلیل متغیر بودن قیمت ها، لطفا به روز قیمت بگیرید تا در صورت وجود تخفیف از آن بهره مند شوید.

بالاترین کیفیت

___________

تداوم همکاری ما با بسیاری از مشتریان، نشان دهنده کیفیت خوب انجام کار می باشد. ما تلاش می کنیم تا قبل از انجام کار، روند و کیفیت کار را برای شما توضیح دهیم تا آگاهانه انتخاب نمایید.

شبکه های اجتماعی

دستیار شبکه های اجتماعی شما هستیم

تیم آذین دیتا با همکاری افراد مجرب و کارآموخته در زمینه آی تی، خدمات گسترده ای را به صورت بین المللی به مشتریان خود ارائه میدهد.
ما سعی کرده ایم که همیشه با تغییرات دنیای اینترنت، خدمات خود را نیز به روز کنیم.
اطلاعات مشتریان همیشه پیش ما محفوظ بوده و خواهد ماند. پیج هیچ کدام از مشتریان به عنوان نمونه کار به دیگران معرفی نشده و این همکاری کاملا بر پایه اعتماد دو جانبه از سوی مشتری و شرکت ما بنا شده است.
لازم به ذکر است که تیم ما متشکل از چند اپراتور و ادمین بوده و متناسب با نیازتان، با شما در ارتباط بوده و همراهیتان خواهند کرد.

جهت ثبت سفارشات خود از طریق اینستاگرام اقدام نمائید.

برای خرید با حجم بالا و یا به صورت قراردادی میتوانید با ما از طریق تلگرام، واتساپ و یا شماره 09351909049 در ارتباط باشید.

به دلیل به روز رسانی قیمت ها و اعمال تخفیف های هفتگی، قیمت ها درج نشده اند. لطفا جهت دریافت لیست قیمت به روز با ما در ارتباط باشید.


پاسخگویی و پشتیبانی سریع

___________

اپراتورهای ما آماده پاسخگویی به شما در اسرع وقت می باشند. شما میتوانید سفارشات خود را ثبت کرده و یا برای رفع مشکل با ما در ارتباط باشید.

تکمیل به موقع سفارش

___________

سعی ما بر این است که سفارشات در موقع مقرر انجام شوند. بسیاری از خدمات ما شامل جبران ریزش نیز می باشند.

پشتیبانی و اجرا

___________

چنانچه می خواهید اکانت شما به صورت دائم در شبکه های اجتماعی پشتیبانی شود، می توانید با ما تماس بگیرید. اگر سفارش شما انبوه می باشد جهت دریافت لیست قیمت با ما در ارتباط باشید.

No. 1

فرصتی ویژه برای رشد و گسترش در شبکه های اجتماعی

خدمات رادیو جوان
خدمات توئیتر
خدمات اینستاگرام
خدمیت لینکدین
خدمات فیسبوک
خدمات یوتیوب